realizacja

Miejscowe odchudzanie Slim FIGURA

Osoby z problemami związanymi z figurą w okolicy brzucha, pomimo zmiany sposobu odżywiania i treningu wytrzymałościowego, jedynie w niewielkim stopniu mogą zredukować obwód talii. Powodem jest niewystarczające ukrwienie tej części ciała. Przeprowadź prosty test: po treningu wytrzymałościowym przekonasz się, że całe ciało jest rozgrzane, tylko problemowe okolice (brzuch, uda...) pozostają zimne. Skutek: w tych miejscach nie nastąpiło spalenie tłuszczu.

Dzięki dwóm komorom powietrznym o zmiennym ucisku poprawia krążenie w problematycznym miejscu. Poprzez ciągły ruch naprężający i rozprężający komór na tkankę oraz równoczesny trening wytrzymałościowy krew trafia do warstwy skóry i tłuszczu w problemowej strefie.

Znajdujące się tam komórki tłuszczowe są w ten sposób aktywowane, a tłuszcz transportowany do trenującego mięśnia i spalany jak paliwo. Dzięki takiemu sposobowi działania, redukcja tłuszczu jest sterowana w naturalny sposób: tłuszcz można stracić tylko tam, gdzie ciało jest dobrze ukrwione. Slim FIGURA wspomaga krążenie w okolicy brzucha, a tym samym spalanie tłuszczu dokładnie tam, gdzie tego chcesz.

Jak to działa ?

Dwie komory powietrzne w pasie odpowiedzialne są za przemienne ruchy naprężające i rozprężające na tkankę. Dzięki temu wzrasta cyrkulacja krwi w obszarze brzucha - szczególnie w warstwie skóry i tłuszczy w problemowej strefie ciała.
Poprzez trening ze Slim FIGURA pobudzasz krążenie dokładnie w tych miejscach, w których chciałbyś schudnąć.