realizacja

Mu Massage Desian

Powrót do pięknej sylwetki

 

Efekt


Mu Massage to jeden z najstarszych sposobów terapii i kosmetyki w jednym. Metoda której korzenie znajdujemy 2000 lat temu w starożytnych Chinach będąca ściśle związana z elementami natury, i harmonii.

Metoda Desian została opracowana i udoskonalona przez włoską terapeutkę Anitę de Simone, która połączyła tradycje masażu Dalekiego Wschodu z współczesnymi zasadami pielęgnacji ciała, majac na celu udoskonalenie efektów oraz działania terapii na ciało i stan emocjonalny klienta.

Metoda ta jest holistyczną sztuką uzdrawiania, wzmacniania i wprowadzania korzystnych zmian na planie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym.

Jej filozofia opiera się na czterech elementach taoistycznej kultury: drewna, ognia, wody, oraz ziemi.

Dla każdego z tych pięciu elementów opracowano metodę pracy odpowiadającej współczesnym zasadom zabiegów estetycznych.

Mu Massage to masaż tkanek głębokich za pomocą drewnianych elementów, które są idealnie dopasowane do powierzchni ciała. Jest to przede wszystkim masaż relaksacyjny, ale ma także walor terapeutyczny. Zapewnia rozluźnienie mięśni i pełną relaksację. Pozwala na odpoczynek i rozładowanie negatywnego napięcia.
Działa drenująco i modelująco – rzeźbi ciało, doskonale usuwa napięcie mięśni oraz związane z nim gromadzące się w organizmie człowieka złogi i toksyny. Jest doskonałym zabiegiem pomagającym w zwalczaniu cellulitu - rozbija podskórne grudki tłuszczowe.
Masaż może być wykonany delikatnie i relaksująco lub intensywniej i bardzo głęboko.